Słuchawki wyciszające stanowią obowiązkowe akcesorium każdego perkusisty. Gra na zestawie perkusyjnym, potrafi wytwarzać potężne natężenie dźwięku, zatem każdy muzyk powinien odpowiednio chronić słuch na scenie oraz w czasie prób. Wśród wysokiej jakości nauszników, można wyróżnić modele, które doskonale radzą sobie ze średnimi oraz wysokimi tonami. Nie spadają one z głowy i uszu, są bardzo wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo, tego typu akcesoria odznaczają się ładnym designem.

Profesjonalne słuchawki wyciszające odpowiednie dla każdego perkusisty

Profesjonalne słuchawki wyciszające redukują natężenie dźwięku aż o 25dB. Co ważne, na ich wyposażeniu znajduje się długi przewód, który mierzy około 175 centymetrów. Tak duży zasięg jest bez wątpienia ich dużym atutem. Dodatkowo, warto pamiętać o tym, że do słuchawek wyciszających można podpiąć odsłuch bądź metronom. Profesjonalne słuchawki ochronne dla perkusistów są lekkie i niezwykle poręczne, można je zabrać zawsze ze sobą na koncert oraz próby zespołowe. Występują one w wielu różnych modelach, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni produkt spełniający jego oczekiwania.

Stopery do uszu dla muzyków

Klasyczne stopery stanowią doskonałą alternatywę dla nausznych słuchawek wyciszających. Charakteryzują się one atrakcyjną ceną, kompaktowym rozmiarem i kształtem. Zmieszczą się one w każdej kieszeni oraz futerale na sprzęt. Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku doskonale chronią narząd słuchu przed ewentualnym uszkodzeniem. Można mieć pewność, że nie zginą one w czasie transportu, gdyż wyposażone są w długi sznurek oraz pudełeczko.

Słuchawki ochronne dla dzieci idealne do ćwiczeń na bębnach

Na szczególną uwagę zasługują również słuchawki wyciszające dla dzieci, które zaprojektowane są z najwyższej jakości komponentów. Idealnie sprawdzają się one w czasie ćwiczeń na bębnach oraz podczas imprez. Dzięki wyżej wymienionym słuchawkom, brzmienie staje się zdecydowanie głębsze i klarowniejsze. Wyżej wymienione akcesoria wykazują stopień tłumienia na poziomie 27dB. Słuchawki te mają konstrukcję dopasowaną do mniejszej głowy. Co ważne, są one niezwykle lekkie i wygodne. Projektowane są one w odważnych, dziecięcych kolorach. Dzieci z pewnością będą je chętnie wkładały na uszy, gdyż są one bardzo wygodnie i przy tym designerskie. Dodatkowo, wyposażone są one w regulowany, funkcjonalny pałąk. W tych akcesoriach, nacisk rozkładany jest niezwykle równomiernie. Dzięki temu nie sprawiają one większego dyskomfortu i ucisku.

Artykuł sponsorowany